To najlepszy prezent świąteczny dla waszego związku

Porozmawiajmy o wierze

Idą święta, a Wy nadal nie macie pomysłu na prezent? Nic Wam nie przychodzi do głowy? Mamy dla Was propozycję.

Czy chcecie się razem modlić?

Chcielibyście się razem modlić, ale nie za bardzo wiecie, jak zacząć? A może już próbowaliście, ale zupełnie Wam nie szło. On ma inną wrażliwość niż ona. Ona woli modlitwę we wspólnocie, a on indywidualną. Możecie macie wrażenie, że wyczerpaliście już wszystkie pomysły na znalezienie wspólnej drogi? Mamy nadzieję, że jednak nie.

Pismo Święte jak dobry film

Nie tak dawno trafiliśmy na Projekt Biblia Audio. Na czym on polega? To nagrania Starego i Nowego Testamentu, które sprawiają, że wieczorem przez chwilę można poczuć się jak w kinie. Nieraz kiedy siadamy wspólnie przed Słowem Bożym nie bardzo wiemy,jak się za nie zabrać. Wydaje się być trudne, niezrozumiałe, wymagające. Często nie wiemy, od czego zacząć czytanie, czy lepiej od samego początku, czy może wybrać sobie jedną księgę?

Czy warto modlić się za przyszłego małżonka?

Biblia Audio sprawia, że historie Pisma Świętego całkowicie ożywiają. Bohaterowie uzyskują konkretne ludzkie głosy, słychać otoczenie, w którym akurat znajduje się Jezus. Chwilami można poczuć się jak w kinie na prawdziwym filmie akcji.

Pismo Święte inaczej

„To dziwnie”, „Po co słuchać Pisma Świętego?”, „Czy samo czytanie nie wystarczy?” – po głowie mogą chodzić różne myśli. Po co nam takie „inaczej”? Myślę, że po to, żeby ożywić naszą relację z Bogiem i dostosować ją do rzeczywistości, w której żyjemy. Codziennie jadąc tramwajem lub samochodem do pracy lub na studia, słuchamy muzyki, często słuchawki stają się nieodłączne. Może to dobry moment, żeby posłuchać czegoś więcej?

Co ma Pan Bóg do naszego narzeczeństwa?

I z drugiej strony, kiedy nasza modlitwa w związku staje w miejscu, możemy sięgnąć po takie rozwiązania. Być może potrzebujemy aż takiej odmienności, żeby na nowo odkryć piękno Pisma Świętego? Nas ten projekt przeniósł do zupełnie innego świata pełnego dźwięków,wrażeń i emocji.

TUTAJ możecie kupić prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.