#antyporadnik: jak skutecznie zniechęcić go do rozmów?

Z przymrużeniem oka

Dlaczego on w ogóle nie chce ze mną rozmawiać? Co robimy nie tak, że panowie narzekają na ciągłe próby rozmów?

Po pierwsze: mów do niego, kiedy siedzi przy komputerze

Wyobraź sobie, że właśnie ogląda ulubiony serial, gra w ulubioną grę albo po prostu szuka czegoś internecie. Krótko mówiąc, jest zajęty, pochłonięty inną czynnością.

#antyporadnik: 5 pomysłów jak popsuć swój związek

a… Ty próbujesz zachęcić go do rozmowy na temat waszego związku, ostatnich problemów albo tego, że czujesz się nieważna. Są dwie opcje: albo machinalnie potakuje albo powtarza, że nie ma teraz na to czasu.

Po drugie: mów do niego, kiedy nie dokończył czegoś w pracy

Spotykacie się po pracy i pierwsze, co mówi, to: „nie dokończyłem jednej rzeczy, ciągle zastanawiam się, jak to rozwiązać, jesteśmy do tyłu  z terminami”.

Widzisz, że kiedy mówisz do niego, to tak jakbyś mówiła do ściany. On ciągle myślami siedzi w pracy i zastanawia się, jak mógłby rozwiązać ten problem, jak później nadrobią stracony czas. Nie ma szans na rozmowę.

Po trzecie: mów do niego, kiedy jest na ciebie zły

Zrobiłaś coś, co go zdenerwowało i doszło między wami do sprzeczki. Widać, że nadal jest na ciebie zły, pomimo tego, że wyjaśniliście sobie tą sprawę.

#1 Mit narzeczeński: jesteśmy siebie pewni

Próbujesz zacząć z nim kolejne zaległe tematy, a on w ogóle nie chce rozmawiać, tylko się denerwuje. Nie chce cię wysłuchać i marzy o tym, żeby pójść na spacer, trochę odetchnąć i odpocząć.

Jakie jeszcze znacie sposoby, które skutecznie zniechęcają go do rozmów? Dajcie znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.