Jak świętować rocznice?

Z przymrużeniem oka

Przed Wami rocznica związku, a nie macie pomysłu na to, jak ją świętować? Mamy dla Was propozycje.

Zróbcie coś razem

Zastanówcie się, co lubicie robić razem, a zwykle nie macie na to czasu? Może są to spacery? A może wycieczki górskie? A może dawno nie obejrzeliście śmiesznej komedii? A może marzycie o wspólnym wyjeździe na weekend?

Nie zapomnijcie ucieszyć się z narzeczeństwa

Zadbajcie o to, żeby czas świętowania był wspólny, a nie tylko skierowany na potrzeby drugiej osoby. Zróbcie coś, co budzi w Was dobre wspomnienia.

Zadbajcie o niespodzianki

Kolejną istotną sprawą są niespodzianki. Co to może być? Tak naprawdę wszystko. Możecie wywołać Wasze wspólne zdjęcia i stworzyć z nich piękny album wspomnień. Możecie napisać do siebie nawzajem list, w którym opiszecie to, co dla Was było ważne przez ostatni rok.

A może wolicie zadbać o dobrą muzykę i wspólny taniec? Czasem takie proste pomysły, o których zapominamy na co dzień, najbardziej budzą w nas wspomnienia dobrych chwil.

Zadajcie sobie pytania

Jeżeli tylko lubicie podsumowania, mamy dla Was kilka pytań, dzięki którym możecie dowiedzieć się, jak patrzycie na Wasz związek po pewnym czasie.

Co najbardziej cię zaskoczyło w ciągu ostatniego roku?

Jak była dla ciebie najlepsza chwila w ciągu ostatniego roku?

Jaka była dla ciebie najtrudniejsza chwila w ciągu ostatniego roku?

Za czym tęskniłeś / tęskniłaś? Czego ci brakowało?

Z czego jesteś dumny / dumna?

Jeśli jeszcze nie wypełniłeś ankiety, to gorąco Cię o to prosimy. Dzięki temu dowiemy się, czego od nas oczekujesz >> KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.