O co konkretnie chodzi?
Przed nami 9 miesięcy narzeczeństwa, czyli… czas intensywnej pracy. Organizacja ślubu, wesela, kupno sukni, garnituru, dobranie dekoracji…
Nie, nie takiej pracy.
Przed nami przede wszystkimi praca nad naszą relacją – godziny rozmów, wypitych herbat i zjedzonych ciastek.
Chcemy Was zaprosić do pracy nad relacją, nad związkiem. O czym warto porozmawiać? Jakie pytania warto sobie zadać? Jakie są mity związane z narzeczeństwem? Czy narzeczeństwo jest w ogóle potrzebne?
Będziemy podejmować kolejne tematy i zachęcać Was do pracy nad nimi, do rozmowy, do zastanowienia się nad tym.
