Co robić w czasie narzeczeństwa?

Z przymrużeniem oka

Jak dobrze wykorzystać ten czas? Mamy dla Was kilka pomysłów, sprawdźcie.

Zróbcie to!

Na pewno macie w głowie jakąś jedną rzecz, którą chcielibyście razem zrobić. Może to spokojne obejrzenie filmu, a może… podróż do konkretnego miejsca? Zróbcie to, bez wahania.

Dlaczego teraz? Dlatego, że macie jeszcze spokojny czas, który możecie dobrze wykorzystać. Dlatego, że jesteście jeszcze we dwoje, a nie we troje i macie pewność, że wasza uwaga będzie dzielona tylko na pół. A przede wszystkim… jeśli nie teraz, to kiedy?

Gadajcie, gadajcie, gadajcie

Będę powtarzać to do znudzenia. Po co tyle gadać? Ile można? Po to, żeby się poznać. Mówcie o sobie, o swoich emocjach, odczuciach, przeżyciach, wspomnieniach, lękach. Rozmawiajcie o tym, co was trapi i co was cieszy.

Opowiedzcie sobie szkolne historie: pierwsze wagary, pierwsza jedynka, pierwsza wygrana w zawodach. Powspominajcie pierwsze miłości i rozczarowania. Gadajcie o wszystkim.

Róbcie sobie niespodzianki

Drodzy panowie, kupujecie swoim paniom kwiatki? No dobrze, to zbyt banalne. Pamiętacie o tym, żeby bez okazji (!) wysłać do nich list albo zostawić kartkę z miłymi słowami albo wyciąć serduszko z papieru?

Drogie panie, zapraszcie swoich ukochanych na własnoręcznie zrobiony obiad? To też zbyt proste. Przytulacie swoich panów bez okazji? Albo dajecie im buziaka bez powodu?

Róbcie sobie drobne niespodzianki, bo to one będą mogły później ubarwić codzienność.

Przytulajcie się

Narzeczeństwo to czas na… celebrację i świętowanie waszej miłości. Przytulajcie się, chodźcie za ręce, dawajcie sobie buziaki. Okazujcie sobie miłość i czułość.

To wszystko może zbudować między wami prawdziwą przyjaźń i poczucie, że możecie zawsze na siebie liczyć.

Chodźcie na randki

W ramach świętowania waszej miłości urządzajcie sobie randki. Rocznica pierwszego pocałunku, pierwszego wspólnego wyjazdu, pierwszego przytulenia? Bez sensu? Każda okazja jest dobra do świętowania.

Urządzajcie randki zarówno domowe, jak i inne. Możecie wspólnie przygotować kolację albo wybrać się na miasto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.