Last-minute. Najlepszy prezent na mikołajki

Z przymrużeniem oka

Wiadomo, pewnie większość z Was ma przygotowany starannie prezent dla drugiej połówki. Jest ładnie zapakowany, już dawno znaleziony i kupiony. Czeka tylko na to, żeby go wręczyć. A co jeśli, tak nie jest? Jeśli kolejny dzień mieliśmy mnóstwo pracy i obowiązków i ani chwili na zakupy? Ta propozycja jest specjalnie dla Was!

Propozycja dla par

Niezależnie od tego, czy masz już przygotowany prezent czy nadal nie wiesz, co kupić czy w tym roku zrezygnowałeś z zakupów ze względu na finanse. Mamy dla Ciebie pomysł, który nic nie kosztuje.

Weź kartkę i długopis i napisz list do… św. Mikołaja. Niech to będzie list, w którym dziękujesz mu za najpiękniejszy prezent, jaki dostałeś – za swojego ukochanego / swoją ukochaną. Pomyśl, co w niej cenisz, co cię w niej wzrusza, co cię w niej pociąga, co cię zachwyca i spróbuj to wszystko wypisać. Pomyśl o drobnych rzeczach, za które chciałbyś jej podziękować.

Może to zawsze ona ścieli łóżko? A może to zawsze on wynosi śmieci? Może to on zawsze zadaje pytanie “czy chcesz herbaty?” Może to ona zawsze pyta “jak się czujesz?” To takie drobne sprawy, o których nieraz zapominamy na co dzień.

Nie martw się, jeśli nie jesteś najlepszy w pisaniu, zrób to tak, jak potrafisz. Wypisz od punktów, stwórz mapę myśli, wymień po kolei – wszystkie sposoby dozwolone.

Na koniec podaruj ten list ukochanej osobie.

Propozycja dla singli

Kochani single, mogliście pomyśleć, że to nie jest wpis dla Was, ale o Was też pamiętamy! Macie o wiele szersze pole do popisu, bo możecie dokonać wyboru ;).

Pomyślcie, komu chcielibyście wręczyć taki list? Mamie, siostrze, bratu? Babci, która zawsze częstuje Was obiadem? Przyjaciółce, której możecie wszystko powiedzieć? Koledze w pracy, z którym Wam się dobrze współpracuje? A może… komuś, kogo z wami już nie ma, a chcielibyście napisać do tej osoby taki list?

Poszukajcie dobrych wspomnień, dobrych chwil, które kojarzą wam się właśnie z tą osobą. Wymieńcie je i podziękujcie za nie.

Na koniec podarujcie list wybranej osobie.

Nie zapomnijcie być na bieżąco: obserwujcie nas na Instagramie, Youtubie i Facebooku oraz dołączcie do grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.