Wystarczy jedno słowo

Z przymrużeniem oka

Jutro Dzień Kobiet. Kupiłeś wyszukany prezent, rano dokupisz bukiet tulipanów, jesteś przygotowany. Czy na pewno?

Pewnie zastanawiasz się, jakie życzenia złożyć w tym roku swojej dziewczynie / narzeczonej / żonie. Co zrobić, żeby były zupełnie inne? Podpowiem: wystarczy szczere „dziękuję”.

// Wesprzyj naszą działalność i odbierz prezent //

Kobiety kobietom

Być może jesteś singielką i to dla Ciebie przykre święto. Na ulicy widzisz kolejne panie z tulipanami i marzysz o tym, żeby o Tobie także ktoś pamiętał. Wyjdź temu naprzeciw!

Zadzwoń do ważnych dla Ciebie kobiet, złóż im życzenia prosto z serca, a przede wszystkim podziękuj im za to, że są obecne w Twoim życiu. Za każdą wspólną kawę i ciastko. Za każdą wysłuchaną historię. Za każdą dobrą radę. Za każdy wspólny wyjazd.

Mężczyźni kobietom

Być może jesteś singlem i nie wiesz, co zrobić z tym świętem. W pracy albo na studiach złożyliście się na kwiaty dla pań, ale czujesz, że to taki pusty gest. Zrób coś więcej!

Przyjaciółki, mama, babcia, kuzynka, siostrzenica,… Na pewno znajdziesz kobietę, która jest w Twoim życiu ważna. Odwiedź ją, podaruj swój czas i podziękuj za to, że jest. Za każdą wspólną chwilę, wspólny śmiech, wspólny płacz.

Mężczyźni ukochanym

Jesteś w związku, narzeczeństwie, małżeństwie? To kolejny dzień kobiet, na który już nie masz pomysłu? Liczy się prostota.

Podziękuj swojej żonie za to, że jest. Za pyszny obiad i dobre ciasto. Za to, że częściej wkłada naczynia do zmywarki. Za to, że prowadzi samochód, jeśli trzeba. Za ostatni wspólny spacer. Za to, że poświęca tyle czasu i energii na spędzanie czasu z waszymi dziećmi.

Podziękuj swojej narzeczonej za to, że jest. Za to, że chce zostać Twoją żoną. Za to, że możecie wspólnie przygotowywać ślub i wesele. Za to, że słucha Twoich opowieści o pracy. Za to, że byliście ostatnio w kinie. Za to, że możesz na nią liczyć.

Podziękuj swojej dziewczynie za to, że jest. Za to, że chce się z Tobą spotykać, nawet wtedy, gdy się pokłócicie. Za to, że możesz jej zaufać. Za to, że możesz ją poznawać. Za to, że możesz się dla niej starać.

Drogie panie, inspirujcie, inspirujcie i jeszcze raz inspirujcie swoją kobiecością. Dobrze, że jesteście!

Dołącz do nas i wesprzyj nasz projekt

Jesteśmy z Wami w ramach projektu „Wybieramy miłość” już prawie 4 lata i wspieramy Was w tworzeniu dobrych, głębokich i satysfakcjonujących związków. To dzięki Wam poruszamy wiele wartościowych i ważnych tematów i chcemy robić to dalej. Wielokrotnie otrzymywaliśmy od Was pełne wdzięczności słowa.

Chcemy, żeby nasza działalność była coraz szersza i coraz bardziej regularna, dlatego zapraszamy Was do wsparcia naszego rozwoju. W podziękowaniu za pomoc mamy dla Was prezenty, „Małe miłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.