5 pomysłów na randki on-line

Z przymrużeniem oka

Pandemia Was rozdzieliła i nie możecie swobodnie się spotkać? Nie wiecie, jak sobie poradzić z tą sytuacją? Mamy dla Was kilka pomysłów, które na pewno ożywią Waszą relację.

Wybierzcie się na romantyczną kolację

Gdyby nie epidemia na pewno poszlibyście do swojej ulubionej restauracji, siedli przy stoliku, przy którym zawsze siadacie, a obsługiwałaby Was kelnerka, którą już dobrze kojarzycie. Nic straconego! Spróbujcie przenieść te doświadczenia do Waszych domów. Znajdźcie na pyszne.pl tą restaurację i sprawdźcie, czy jest opcja dowozu. Jeśli tak, to idealnie. Jeśli nie, to szukajcie dalej. Wybór jest naprawdę spory. Kolejną opcją jest wzajemne zrobienie sobie niespodzianek: Ty zamów jemu, a on zamówi tobie. Swoje reakcje zobaczycie, kiedy usiądźcie do skype’a.

// Wesprzyj naszą działalność i odbierz prezent //

Oprócz pysznego jedzenia, nie zapomnijcie o Waszej ulubionej muzyce w tle. Zapalcie świeczki, przygaście światło, zadbajcie o to, żeby randka online wyglądała jak randka offline.

Pojedźcie w wymarzoną podróż

Gdzie planowaliście się wybrać na majówkę? Londyn, Paryż, a może… Nowy Jork? Dzisiaj to wszystko jest w zasięgu Waszych rąk. Nie, nie chodzi o zdjęcia w internecie, ale o… Google view. Wypiszcie sobie wszystkie miejsca, które chcielibyście zobaczyć i spróbujcie dotrzeć do nich w ten sposób. Przykładowo, jeśli chcieliście wyskoczyć na weekend do Wenecji, dowiedzcie się najpierw, które miejsca najbardziej warto zobaczyć, gdzie warto być i znajdźcie je na Google view.

>> Tutaj przeczytasz o naszej wyprawie do Peru

Zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie na tle wybranego widoku. Nie zapomnijcie o włączeniu muzyki, która jest związana z Waszym wyjazdem. Tak jak w realu przygotowywalibyście się do wycieczki, tak zróbcie to online.

Podzielcie się swoimi talentami

Co lubisz robić tak, że znikasz, kiedy zaczynasz się tym zajmować? Może to są gry komputerowe? Może malowanie? Może haftowanie? Może pisanie? Zastanówcie się, jak możecie się swoim talentem podzielić z drugą osobą i przygotujcie dla niej mini-warsztaty online. To może być zabawna lekcja cierpliwości i wyrozumiałości względem drugiej osoby. Nie traktujcie tego poważnie, od dzisiaj nie musicie umieć malować albo haftować, ale możecie dzięki temu poznać świat drugiej osoby.

Zagrajcie w grę

Zgadnij, co mówię: Jedna osoba włącza sobie głośno muzykę na słuchawkach, a druga próbuje coś do niej powiedzieć. Może chcecie, żeby to były zdania, które często sobie mówicie? Ustalcie, czy wolicie dowolność czy zawężenie. Ten, kto zgadnie więcej zdań, wygrywa. Bardzo ważne jest to, żeby widzieć dokładnie swój ruch ust, także zadbajcie o dobry komunikator.

Jaka to melodia: Jedna osoba nuci piosenkę, a druga próbuje zgadnąć, o jaki tytuł i o jakiego artystę chodzi. Jeżeli nie czujecie się mocni w nuceniu, możecie zagrać w alternatywną opcję gry. Puszczajcie sobie nawzajem piosenki lub muzykę z filmów i zgadujcie, z jakiego filmu ona pochodzi. Może to zachęci Was do wieczoru filmowego, na którym obejrzycie jeszcze raz Wasz ulubiony film?

Kalambury o Waszym związku: Najpierw zapiszcie nawzajem kilka ważnych wydarzeń z Waszego związku, które do dzisiaj pamiętacie. Spróbujcie je pokazać, nie używając ani jednego słowa. Jak pokazać pierwszą randkę bez drugiej osoby? Jak pokazać pierwszy wyjazd w góry albo nad morze? Jesteśmy przekonani, że coś wymyślicie!

O czym mówię: Wylosujcie nawzajem po jednym słowie, które wcześniej przygotujecie oraz wypiszcie przy nim, jakich czterech słów nie możecie używać. Przykładowo: kran (nie możecie używać przy nim słów, takich jak: woda, kuchnia, zlew, metalowy). Macie minutę, żeby opowiedzieć o tym w taki sposób, żeby druga osoba zgadła, że chodzi o kran. Przykładowo: to jest takie coś, z czego leci ciecz, którą często używamy. Jeżeli po minucie nie zgadniecie, nie dostajecie punktu. Wygrywa ten, kto zdobędzie więcej punktów.

Wróćcie do wspomnień

Zorganizujcie wieczór wspomnień, ale zaplanujcie go wcześniej. Niech każde z Was przygotuje prezentację wspomnień, które są dla niego najważniejsze. Cztery wspomnienia, cztery zdania, cztery miejsca, cztery piosenki i cztery trudne momenty. Opowiedzcie sobie o nich nawzajem, posłuchajcie, jak wybrane przez Was chwile, wspomina druga osoba.

Taka randka pomoże Wam zobaczyć, ile razem przeszliście, gdzie teraz jesteście i co jeszcze przed Wami. To dobra okazja, żeby docenić swoją obecność, miłość, wierność, wyrozumiałość. Spróbujcie w ten sposób siebie zobaczyć na nowo i powiedzieć kilka miłych słów.

Mamy nadzieję, że z chęcią wykorzystacie podane przez nas pomyły albo że zachęcą Was one do wymyślenia różnego rodzaju modyfikacji. Dobrego randkowania!

Dołącz do nas i wesprzyj nasz projekt

Jesteśmy z Wami w ramach projektu „Wybieramy miłość” już prawie 4 lata i wspieramy Was w tworzeniu dobrych, głębokich i satysfakcjonujących związków. To dzięki Wam poruszamy wiele wartościowych i ważnych tematów i chcemy robić to dalej. Wielokrotnie otrzymywaliśmy od Was pełne wdzięczności słowa.

Chcemy, żeby nasza działalność była coraz szersza i coraz bardziej regularna, dlatego zapraszamy Was do wsparcia naszego rozwoju. W podziękowaniu za pomoc mamy dla Was prezenty, „Małe miłości”.

Nie zapomnij dołączyć do nas na:

  • facebooku: to tutaj informujemy o kolejnych wpisach, publikujemy grafiki z cyklu „Osobowość w relacji”, przypominajki dla narzeczonych i dzielimy się naszym życiem
  • instagramie: to tutaj raz w tygodniu publikujemy #chwiledlarelacji oraz dzielimy się swoją codziennością

A jeśli chcesz, to zawsze możesz do nas napisać na kontakt@wybieramymilosc.pl. Będzie nam miło Ciebie poznać i posłuchać o tym, jak na co dzień wybierasz miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.