Nie możecie wyjechać na wakacje? Mamy 3 rozwiązania

Z przymrużeniem oka

Wszyscy znajomi co chwila idą na urlop, a wy w tym roku nie możecie sobie na niego pozwolić? To nie koniec świata!

Wykorzystajcie weekendy

Przede wszystkim pamiętajcie o wolnych weekendach, dwa dni to mnóstwo czasu na „małe wakacje”. Co możecie zrobić? Wszystko zależy od tego, co lubicie. My ten czas wykorzystalibyśmy pewnie na wycieczkę górską lub rowerową, kajaki, pływanie, zwiedzanie ciekawych miejsc.

Nie macie dla siebie czasu? Oto 5 rozwiązań

A może wolicie pojechać spokojnie nad pobliskie jezioro i tam spędzić czas, odetchnąć i odpocząć? Czasem wystarczy prosty pomysł, którego realizacja jest na wyciągnięcie ręki, niekoniecznie potrzebujemy do tego ani dużo czasu ani dużo pieniędzy.

Pamiętajcie o atrakcjach na miejscu

Bardzo często w czasie wakacji w miastach i miejscowościach, w którym mieszkamy, dużo się dzieje. Festiwale muzyczne, letnie kino plenerowe, darmowe oprowadzanie po muzeum. Czasem wystarczy tylko przejrzeć wydarzenia publikowane na Facebooku albo zauważyć plakaty na mieście.

Może nigdy nie korzystaliście z tych atrakcji, bo zawsze wyjeżdżaliście na wakacje za granicę? Czas sprawdzić, co oferuje wasza miejscowość i poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie.

Poznajcie swoje miasta

Jeżeli mieszkacie w tym samym mieście od urodzenia, to najprawdopodobniej… nigdy nie poczuliście się w nim jak turyści. Wszyscy z innych miejsc przyjeżdżają, żeby zobaczyć różne atrakcje, a dla Was to jest „szara codzienność”.

#antyporadnik: 5 pomysłów jak popsuć swój związek

Może warto spróbować poznać swoje miejsce zamieszkania od tej innej, turystycznej, strony? Jestem pewna, że samo zorganizowanie takiej wycieczki może być dla Was ciekawym wspólnym przedsięwzięciem. Poszperajcie w internecie, sprawdźcie, co warto zobaczyć i… do dzieła!

A może macie jeszcze jakieś pomysły na wakacje? Dajcie znać w komentarzach!

Jeśli szukasz wsparcia w związku, narzeczeństwie, małżeństwie zapraszamy Cię do grupy na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *